Техніка

Українська компанія розробила власний трактор-розміновувач

В компанії ТОВ “СП “ПАЕК” наразі проходить зачистка поля біля Снігурівки за допомогою власного винаходу по розмінуванню.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

Так званий «розміновувач» розробили на базі трактора МТЗ-80 провідні інженери компанії Павло Марковський та Ігор Братченко під керівництвом головного інженера Ярослава Огієвича.

Читайте також: Кабмін затвердив порядок компенсації витрат на розмінування земель сільгосппризначення

«Наша компанія уже більше року долучається до процесу розмінування землі на Миколаївщині. Це довготривалий і кропіткий процес, який потребує значних ресурсів. Ми зуміли за минулий рік підготувати під посів певну частину розмінованих територій, але ще значна частина землі залишається замінованою. З метою підвищення безпекових заходів в процесі розмінування та обробітку уже розмінованих земель, інженерами нашої компанії було розроблено трактор-розміновувач на дистанційному управлінні», – сказав власник «ПАЕК» Юрій Кормишкін.


Інженерами компанії зроблено гідравлічний привід на барабан з закріпленими ланцюгами, які з великою силою б’ють по землі під час руху техніки. Працює трактор дистанційно, управління здійснюється за допомогою пульта на відстані 300 метрів.

Як повідомлялось раніше, на Донеччині роботи з розмінування сільськогосподарських угідь проходять у три етапи.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram