Новини

Амбітний план. Молочні ферми МХП хочуть нарости надої до 10 тонн на фуражну корову

Тваринницький підрозділ «Ситники» НВФ «Урожай», що в складі агрохолдингу МХП, до 2028 року намітив амбітний план ‒ отримати 10 тонн молока на фуражну корову.

Про це повідомив регіональний директор тваринницького підрозділу «Ситники» НВФ «Урожай» Олександр Кирилець, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Ще п’ять років тому ми виробляли на добу 40 тонн молока, сьогодні ‒ 60 тонн. Це за приблизно однакової чисельності поголів’я, тільки завдяки підвищенню його продуктивності. Загалом по підприємству НВФ «Урожай» досягнуто середнього показника надоїв у 8 тонн на фуражну корову», ‒ сказав він.

Читайте також: Закупівельні ціни стримує скорочення попиту на молоко в період Великого Посту – моніторинг

За його словами, для реалізації запланованого на молочнотоварних фермах поліпшуватимуть умови утримання корів, реконструюватимуть деякі приміщення, щоб тваринам було комфортніше, зокрема в літню спеку.

«На двох фермах плануємо збудувати по одному сучасному корівнику на 250 голів. Відповідно збільшиться й поголів’я. Звісно, поліпшуватимемо генетику, менеджмент і кормову базу», ‒ сказав Кирилець.

Аграрій зазначив, що зараз у НВФ «Урожай» ‒ дві реконструйовані ферми з безприв’язним утриманням, решта ‒ в процесі оновлення.

Як повідомлялось раніше, обмежений попит на сухе молоко обвалив ціни на торгах GDT.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram