Наука Рослинництво

Bayer купує німецький стартап Targenomix

З метою розширення біологічної платформи Bayer для систем захисту рослин компанія придбала німецький біотехнологічний стартап Targenomix. Відділення Інституту молекулярної фізіології рослин імені Макса Планка (MPI MPP) використовує новітні інструменти системної біології та обчислювальної науки про життя для виявлення нових способів дії сполук для захисту рослин.

Завдяки цьому придбанню компанія Bayer сподівається прискорити відкриття та розробку молекул, які можуть зробити сільськогосподарське виробництво більш стійким, незважаючи на такі динамічні виклики, як зміна клімату та підвищення стійкості до бур’янів, хвороб і комах.

Читайте також: Астарта завершила сівбу озимих

«Використовуючи унікальний і цілісний системний біологічний підхід і провідний досвід, заснований на міцній науковій основі, що випливає з MPI MPP, Targenomix запропонував численні нові цілі та способи дії для малих молекул у боротьбі з бур’янами», — сказав Роберт Рейтер, керівник відділу Дослідження та розробки у відділі рослинництва Bayer, у випуску новин. «Їхні інноваційні інструменти для виявлення та вибору безпечних і стійких сполук доповнюють нашу стратегію, засновану на дизайні, у відкритті засобів захисту рослин і прискорять розробку нових продуктів, необхідних фермерам для вирішення майбутніх завдань сільського господарства».

Bayer і Targenomix співпрацюють з 2014 року, коли вони відкрили та розробили перший за 30 років новий спосіб післясходової дії для боротьби з бур’янами. Молекула продемонструвала ефективний контроль над ключовими стійкими травами, і очікується, що вона буде комерційно випущена до кінця десятиліття.

«Я дуже радий інтеграції Targenomix у сім’ю Bayer, яка забезпечує довгострокове майбутнє для Targenomix та її співробітників», — сказав Лотар Вілміцер, почесний директор MPI MPP і засновник Targenomix, у прес-релізі. «Targenomix «Унікальний досвід у системній та обчислювальній біології значно зміцнить і розширить можливості Bayer у сфері захисту рослин і за її межами».

Оперативні агроновини в соцмережах Facebook та Telegram