Тваринництво

Для безпечних умов лікування с/г тварин треба застосовувати найкращі світові практики – Мінагро

Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький заявив, що впродовж останніх років Мінагрополітики здійснює активну роботу щодо вдосконалення держрегулювання виробництва та використання ветеринарних препаратів.

Про це повідомляє пресслужба Мінагро.

За його словами, необхідно розробити заходи, які підвищують стійкість сільськогосподарських тварин до хвороб, застосовуючи найкращі світові практики.

«Україні треба сформувати безпечні умови лікування з точки зору здоров’я тварин і виробництва. У нас є великий потенціал збільшення експорту тваринницької продукції. Найбільші ринки для України – ЄС, Близький Схід, Південно-Східна Азія, Китай – мають високі вимоги щодо утримання, благополуччя та здоров’я тварин. Тому важливо впроваджувати кращі світові практики лікування тварин», – зазначив Висоцький.

Читайте також: Українське птахівництво: боротьба за виживання під час війни і шляхи до зростання

Чиновник каже, що в 2021 році за участі Мінагрополітики було розроблено та прийнято нову редакцію закону «Про ветеринарну медицину». Документ впроваджує вимоги до виробництва та обігу ветеринарних препаратів за європейським зразком. Крім того, згідно з наказом Мінагрополітики, затверджено порядок використання протимікробних ветеринарних лікарських засобів.

Як повідомлялось раніше, у Донецькій області відновлюється свинарство та птахівництво.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram