Новини

Пандемія та інфляція змусили людей зрозуміти, що заморожені фрукти – це повноцінний продукт

В умовах, коли логістичні ланцюжки дедалі частіше порушуються, а якість має залишатися на високому рівні, заморожені продукти іноді розглядаються як хороша альтернатива свіжій продукції.

Так вважає Пітер Дельбаєр (Pieter Delbaere) із компанії Crop’s, пише Fresh Plaza.

“Особливо після пандемії заморожені фрукти все частіше розглядаються як повноцінний та доступний продукт, який можна використовувати для приготування тортів, граноли та смузі”, – каже він.

Crop’s – сімейний бельгійський бізнес другого покоління. З 1970-х років вони виробляють та продають заморожені овочі та фрукти, а також готові до вживання страви.

Читайте також: Експорт заморожених ягід і плодів 2022 року сягнув максимуму

“Спочатку ми займалися торгівлею овочами, але досить швидко зрозуміли, що роль торговця рано чи пізно закінчується. Тому було ухвалено рішення перейти на виробництво заморожених овочів. Через кілька років перехід до виробництва страв також був досить простим”, – каже Пітер.

За його словами, вони почали приділяти все більше уваги і замороженим фруктам, з якими зіткнулися в тих регіонах, де добували овочі.

“Схоже, що заморожені овочі вже давно посіли своє місце на полицях магазинів. Однак ми бачили великий потенціал для фруктів та активно займалися цим напрямком протягом останніх 20 років”, – каже Пітер.

Як повідомлялось раніше, Єгипет потроїв експорт заморожених овочів до США.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram