Техніка

Поради щодо підготовки обприскувача до зими

Очікується, що цими вихідними температура впаде набагато нижче норми, тож саме час підготувати ваші польові обприскувачі до зими. Коли ви ставите обприскувач на зберігання на зиму, це також гарний час, щоб очистити та оглянути зовнішню частину, резервуари, шланги та інші компоненти, включаючи ваше обладнання для тендеру.
У цій статті підсумовано деякі ключові етапи підготовки обприскувачів до зими. Обов’язково ознайомтеся з посібником користувача, щоб отримати детальні інструкції для конкретного розпилювача, щоб не втратити гарантію виробника.

  1. Очистіть розпилювач, щоб видалити залишки гербіциду, якщо це ще не зроблено.
  2. Перевірте та обслуговуйте насос.
  3. Зніміть фільтри, форсунки, зворотні клапани та сітки з обприскувача та вимийте їх вручну. Ви можете зберігати металеві фільтри та сітки в рослинній олії, щоб запобігти іржавінню.
  4. Зніміть манометри та зберігайте їх при кімнатній температурі.

    Читайте також: Прямі і непрямі збитки АПК України внаслідок війни з РФ перевищили $40 млрд

  5. Видаліть якомога більше води. Розгляньте можливість використання повітряного шланга для видалення вологи.
  6. Додайте антифриз RV із запобіжником корозії. Також доступні рішення, призначені для зимового періоду обприскувачів. Іншим варіантом є рідке добриво, яке може викликати корозію.
  7. Пропустіть антифриз через всю систему, включаючи штангу (якщо є). Для штангових обприскувачів вмикайте одну секцію за раз, доки антифриз не виходить з отворів форсунок, потім закрийте отвір.
  8. Зверніться до посібника користувача щодо інших компонентів, таких як витратоміри, регулятори витрати та електроніка.

    Оперативні агроновини в соцмережах Facebook та Telegram