Новини

Виїзна торгівля. Станіславська сироварня запустить магазин на колесах, як в Європі

У 2022 році “Станіславська сироварня” отримала найпрестижнішу відзнаку в своїй категорії на міжнародному конкурсі сирів World Cheese Awards 2022 — Super Gold, за рік у підприємства змінилося багато чого і переважно на краще.

Про це заявила засновниця сироварні Наталія Пальчак, пише Агропортал.

За її словами, після конкурсу зросла впізнаваність бренду.

“Але й ми багато вкладаємо для цього. Ми змінили стратегію розвитку та почали мріяти більш масштабно. Збільшився обʼєм продажів, тож ми можемо більше інвестувати у розвиток та розширення сироварні. Крім того ми виграли грант від Дія.Бізнес і будемо запускати магазин на колесах для виїзної торгівлі, як це роблять у в Європі”, — сказала Пальчак.

Читайте також: На Прикарпатті сироварня збільшила переробку до 800 л/день.

Засновниця каже, що сироварня знайшла нового постачальника і планує експериментувати з овечими сирами, але головним планом для підприємства є масштабування, збільшення обʼємів виробництва і продажів, будівнцтво приміщення із виробництвом і дегустаційною залою.

“Але це все відбувається поволі, спочатку має сформуватися потужний ринок із сильними гравцями. Ми помітили позитивні тенденції: виробників почали поважати, є запит на локальний крафтовий продукт, як від місцевих, так і від туристів, адже всі шукають емоцію”, — сказала Пальчак.

Як повідомлялось раніше, сироварня з Херсонщини отримує грант від італійського концерну.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram