Новини

Крафтові сировари орієнтуються на український ринок

Сироварів ніяк не бентежать закриті закордонні ринки, адже, орієнтуватися зараз необхідно саме на український ринок, заявила співзасновниця сироварні “Гарбузовий рай” Соломія Братах.

Про це повідомляє Агропортал.

За її словами, вона щодня отримує численні дзвінки щодо своєї продукції, тож попит на товар є.

На цьогорічному міжнародному конкурсі World Cheese Awards.”Гарбузовий рай” отримав одразу дві нагороди за сири “Говерла” та “Лісова Пісня”. Сировари мали сумніви щодо призового місця, адже, згадуючи переможців минулих років, бачили, що малі виробники рідко здобувають винагороди.

Читайте також: Виїзна торгівля. Станіславська сироварня запустить магазин на колесах, як в Європі

“Коли ми відкривали своє виробництво, ми прагнули створити щось таке, що в Європі є сімейним бізнесом: коли маленькі локальні виробництва передаються родинним шляхом від батьків до дітей безперервним ланцюжком. На жаль, Україна не може похвалитися такого роду бізнесом, адже виробникам зв’язували руки”, — каже Братах.

За її словами, вона не наважувалася брати участь у конкурсі World Cheese Awards минулого року, натомість цьогоріч вирішила випробувати свої сили.

Під час підготовки до сирного заходу перед Соломією постало питання: презентувати щось стандартне чи дивувати чимось неординарним? Ризикнувши, обрала другий варіант. У результаті “Гарбузовий рай” отримав одразу дві нагороди.

Як повідомлялось раніше, сироварня з Херсонщини отримує грант від італійського концерну.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram